O nás

Ako vznikol STAMIDESIGN
Príbeh nášho STAMIDESIGN-u sa akosi začal písať odjakživa, dnes náš sortiment tvoria najmä výrobky z dreva, ale nájdete u nás aj produkty z kameňov. Prírodný materiál nás stále fascinuje.


Ako to celé začalo?
Už ako malý som sa motal v drevárskej dielni môjho starého otca a pomáhal mu so všetkým. Drevo ma sprevádzalo celý život a po tom, čo som v roku 2014 začal pracovať vo firme s nátermi na drevo, začal ma tento materiál zaujímať ešte viac.
V práci sa snažíme naladiť rôzne farebné odtiene podľa želania zákazníkov. Neskôr sme začali pracovať aj s lasermi. Niekde tu vznikla moja myšlienka vlastných výrobkov. Všetko to pritom išlo prirodzene. Domov som začal nosiť rôzne nápady a aj po práci som uvažoval nad tým, čo všetko sa dá vďaka laseru z dreva vytvoriť. Postupne prišli prvý „zákazníci“ -teda kamaráti, ktorí chceli vyrobiť rôzne tabuľky, menovky, odznaky, či dokonca fotky vypálené do drevenej dosky.
Týmto výrobkom sme ostali verní a aj dnes v našom sortimente nájdete tácku pod kávu či cestovateľskú mapu Naše Slovensko, do ktorej si môžete vyplniť všetky zaujímavé miesta, ktoré ste navštívili. Obľúbené sú aj menovky na bylinky, ktoré môžete zapichnúť priamo do zeme v kvetináči a tak si označiť rastlinky, ktoré pestujete.


STAMIDESIGN už netvorím len ja Michal, ale aj moja priateľka Stanka, ktorá ma od začiatku podporovala. Dnes za mnohými výrobkami stojí práve ona a dokonca sama vyrába obrázky z kamienkov či výrobky z betónu.


Čo nás čaká ďalej?
Neustále pracujeme na zdokonaľovaní nášho eshopu a celej webovej stránky. Navyše si zariaďujeme dielňu, aby sme mohli pohodlnejšie pracovať na všetkých výrobkoch. Neustále pritom vymýšľame nové produkty a čerpáme inšpiráciu z každodenného života, či z vašich požiadaviek. Ostávame pritom verní našej myšlienke a stále vám chceme prinášať produkty z materiálu, ktorý pochádza priamo z prírody.