Poďakovanie pani učiteľke na skale

€13
Dostupnosť: Skladom do 3 dní
Možnosti doručenia
Kód: 7179020
Poďakovanie pani učiteľke na skale
Stojan na drevené srdce so skalou
Novinka Tip
chlap
Osobný prístup
ku každému zákaznikovi
Srdce
Tvoríme srdcom
všetky naše výrobky
Doručujeme
Zasielame
cez Slovenskú poštu a Packetu

Podrobný popis

 

Už ste niekedy chceli povedať "Ďakujem" obľúbenému učiteľovi alebo pani učiteľke, ale nevedeli ste, ako to spraviť originálne a zároveň úprimne? Predstavujeme vám jedinečný spôsob, ako vyjadriť svoju vďaku - náš exkluzívny darček "Poďakovanie pani učiteľke". Tento pozoruhodný a krásny darček je tak osobitý a špeciálny, že si ho obdarovaný zapamätá navždy!

Nechajte nás premeniť vaše slová na umelecké dielo! Naša gravírovaná tabuľka je nielen ideálnym darčekom pre Vašeho obľúbeného učiteľa či pani učiteľku v škôlke alebo škole, ale aj dokonalou pamiatkou na roky strávené pri výchove a vzdelávaní budúcich generácií. A čo viac? Ponúkame možnosť úpravy textu a personalizovanie tabuľky podľa vašich želaní.

Výhody:

  • Originálny a jedinečný darček: Zabudnite na klasické kvety alebo čokolády! Naša gravírovaná tabuľka je oveľa osobitnejšia a zanechá trvalý dojem.

  • Možnosť personalizácie: Urobte váš darček ešte špeciálnejším tým, že pridáte meno pani učiteľky, dátum alebo krátke posolstvo od srdca.

  • Kvalita a precíznosť: Tabuľka je vyrobená z vysoko kvalitného materiálu a gravírovanie je precízne a jemné, čo zaručuje dlhú životnosť produktu.

  • Vhodný pre každú príležitosť: Či už ide o koniec školského roka, deň učiteľov alebo len spontánne gesto, táto tabuľka je skvelým spôsobom ako prejaviť úctu a vďaku.

  • Rýchle dodanie a zákaznícka podpora: Objednajte si svoju tabuľku ešte dnes a my sa postaráme o to, aby ste ju mali čo najskôr doma. Máte otázky? Neváhajte nás kontaktovať - radi vám pomôžeme!

 

Nečakajte ani minútu dlhšie a prekvapte svoju obľúbenú pani učiteľku týmto krásnym darčekom! Objednajte si "Poďakovanie pani učiteľke" ešte dnes a nechajte ju vedieť, aký veľký vplyv mala na vás alebo vaše dieťa.

Dodatočné parametre

Kategória: Výrobky z dreva
Hmotnosť: 0.2 kg
farba: Béžová
vyroba: gravírovanie
material: preglejka

Poďakovanie pani učiteľke

STAMIDESIGN – to sú výrobky z prírodných materiálov vyrábané na Slovensku. Špecializujeme sa na dizajny z dreva, ale v našom sortimente nájdete aj výrobky z kameňa. Všetko ručne a s láskou vyrobené na mieru pre našich zákazníkov.