Poďakovanie pani učiteľke

€10
Dostupnosť: Skladom
Možnosti doručenia
Kód: 7179021
Poďakovanie pani učiteľke
chlap
Osobný prístup
ku každému zákaznikovi
Srdce
Tvoríme srdcom
všetky naše výrobky
Doručujeme
Zasielame
cez Slovenskú poštu a Packetu

Podrobný popis

 

Už ste niekedy chceli povedať "Ďakujem" obľúbenému učiteľovi alebo pani učiteľke, ale nevedeli ste, ako to spraviť originálne a zároveň úprimne? Predstavujeme vám jedinečný spôsob, ako vyjadriť svoju vďaku - náš exkluzívny darček "Poďakovanie pani učiteľke". Tento pozoruhodný a krásny darček je tak osobitý a špeciálny, že si ho obdarovaný zapamätá navždy!

Nechajte nás premeniť vaše slová na umelecké dielo! Naša gravírovaná tabuľka je nielen ideálnym darčekom pre Vašeho obľúbeného učiteľa či pani učiteľku v škôlke alebo škole, ale aj dokonalou pamiatkou na roky strávené pri výchove a vzdelávaní budúcich generácií. A čo viac? Ponúkame možnosť úpravy textu a personalizovanie tabuľky podľa vašich želaní.

Výhody:

  • Originálny a jedinečný darček: Zabudnite na klasické kvety alebo čokolády! Naša gravírovaná tabuľka je oveľa osobitnejšia a zanechá trvalý dojem.

  • Možnosť personalizácie: Urobte váš darček ešte špeciálnejším tým, že pridáte meno pani učiteľky, dátum alebo krátke posolstvo od srdca.

  • Kvalita a precíznosť: Tabuľka je vyrobená z vysoko kvalitného materiálu a gravírovanie je precízne a jemné, čo zaručuje dlhú životnosť produktu.

  • Vhodný pre každú príležitosť: Či už ide o koniec školského roka, deň učiteľov alebo len spontánne gesto, táto tabuľka je skvelým spôsobom ako prejaviť úctu a vďaku.

  • Rýchle dodanie a zákaznícka podpora: Objednajte si svoju tabuľku ešte dnes a my sa postaráme o to, aby ste ju mali čo najskôr doma. Máte otázky? Neváhajte nás kontaktovať - radi vám pomôžeme!

 

Nečakajte ani minútu dlhšie a prekvapte svoju obľúbenú pani učiteľku týmto krásnym darčekom! Objednajte si "Poďakovanie pani učiteľke" ešte dnes a nechajte ju vedieť, aký veľký vplyv mala na vás alebo vaše dieťa.

Dodatočné parametre

Kategória: Výrobky z dreva
Hmotnosť: 0.2 kg
farba: Béžová
vyroba: gravírovanie
material: preglejka

Poďakovanie pani učiteľke

STAMIDESIGN – to sú výrobky z prírodných materiálov vyrábané na Slovensku. Špecializujeme sa na dizajny z dreva, ale v našom sortimente nájdete aj výrobky z kameňa. Všetko ručne a s láskou vyrobené na mieru pre našich zákazníkov.