Podložka na fotenie produktov

€19
Dostupnosť: Skladom do 3 dní
Možnosti doručenia
Kód: 6235535
Podložka na fotenie produktov
chlap
Osobný prístup
ku každému zákaznikovi
Srdce
Tvoríme srdcom
všetky naše výrobky
Doručujeme
Zasielame
cez Slovenskú poštu a Packetu

Podrobný popis

Drevená podložka na fotografovanie produktov je vyrobená z kvalitného dreva, ktoré má hladký povrch a príjemnú textúru. Tento povrch umožňuje ľahké a rýchle umiestnenie produktov na podložku a zároveň zaisťuje dokonalú rovnomernosť osvetlenia. Drevená podložka taktiež pomáha minimalizovať odlesky a tiene, čo je kľúčové pre dosiahnutie dokonalých snímok produktov.

Drevená podložka na fotografovanie produktov je k dispozícii v rôznych veľkostiach, aby vyhovovala potrebám rôznych typov produktov.

Celkovo sa dá povedať, že drevená podložka na fotografovanie produktov je nevyhnutným prvkom pre každého profesionálneho fotografa, ktorý sa špecializuje na produktovú fotografiu. Tento prvok umožňuje vytvoriť dokonalé snímky produktov s minimálnym úsilím a maximalizuje ich vizuálnu efektivitu.

Dodatočné parametre

Kategória: Výrobky z dreva
Hmotnosť: 0.5 kg
farba: Šedá
vyroba: maľovanie
material: iná farba

STAMIDESIGN – to sú výrobky z prírodných materiálov vyrábané na Slovensku. Špecializujeme sa na dizajny z dreva, ale v našom sortimente nájdete aj výrobky z kameňa. Všetko ručne a s láskou vyrobené na mieru pre našich zákazníkov.