Pozor pes s vlastnou gravírovanou fotkou

Jednoduché informovanie o vašom psovi - vďaka tejto tabuli môžete ľahko a rýchlo informovať návštevníkov o vašom psovi, čo je veľmi dôležité najmä v prípade, že váš pes má tendenciu k úteku.

€14
Dostupnosť: Skladom do 3 dní
Možnosti doručenia
Kód: 6178555
Pozor pes s vlastnou gravírovanou fotkou
chlap
Osobný prístup
ku každému zákaznikovi
Srdce
Tvoríme srdcom
všetky naše výrobky
Doručujeme
Zasielame
cez Slovenskú poštu a Packetu

Podrobný popis

Pozor pes s vlastnou fotkou je ten správny produkt pre každého majiteľa psa, ktorý chce svojmu domu dodať osobitý a štýlový vzhľad. Táto gravírovaná tabuľa z preglejky s vašou vlastnou fotografiou psa je nielen praktická, ale aj veľmi dekoratívna.

Cez túto tabuľu môžete ľahko a rýchlo informovať návštevníkov o vašom psovi, čo je veľmi dôležité najmä v prípade, že váš pes má tendenciu k úteku. Navyše si môžete byť istí, že táto tabuľa pritiahne pozornosť a pobaví nielen vás, ale aj vaše okolie.

Tabuľu môžete ľahko pripevniť na bránu alebo vchodové dvere pomocou skrutiek alebo ju jednoducho zavesiť. Je vyrobená z kvalitného materiálu, takže sa nemusíte obávať jej trvanlivosti.

Skrátka a dobre, Pozor pes s vlastnou fotkou je skvelým spôsobom, ako ukázať svoju lásku k vášmu psovi a zároveň dodať svojmu domu osobitý a štýlový vzhľad.

Výhody:

  • Jednoduché informovanie o vašom psovi - vďaka tejto tabuli môžete ľahko a rýchlo informovať návštevníkov o vašom psovi, čo je veľmi dôležité najmä v prípade, že váš pes má tendenciu k úteku.

  • Osobitý a štýlový vzhľad - táto gravírovaná tabuľa s vašou vlastnou fotografiou psa dodá vášmu domu osobitý a štýlový vzhľad.

  • Priťahuje pozornosť - táto tabuľa pritiahne pozornosť a pobaví nielen vás, ale aj vaše okolie.

  • Jednoduchá inštalácia - tabuľu môžete ľahko pripevniť na bránu alebo vchodové dvere pomocou skrutiek alebo ju jednoducho zavesiť.

  • Kvalitný materiál - tabuľa je vyrobená z kvalitného materiálu, takže sa nemusíte obávať jej trvanlivosti.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Výrobky z dreva
Hmotnosť: 0.5 kg
farba: Béžová
vyroba: gravírovanie
material: preglejka

STAMIDESIGN – to sú výrobky z prírodných materiálov vyrábané na Slovensku. Špecializujeme sa na dizajny z dreva, ale v našom sortimente nájdete aj výrobky z kameňa. Všetko ručne a s láskou vyrobené na mieru pre našich zákazníkov.