Stojan na nápojový lístok

€5
Dostupnosť: Skladom do týždňa
Možnosti doručenia
Kód: 271
Stojan na nápojový lístok
chlap
Osobný prístup
ku každému zákaznikovi
Srdce
Tvoríme srdcom
všetky naše výrobky
Doručujeme
Zasielame
cez Slovenskú poštu a Packetu

Podrobný popis

Nádherný prírodný stojan na nápojový lístok: dokonalý spoločník pre vášu kaviareň.

Predstavte si, že vstúpite do kaviarne alebo reštaurácie a hneď ako sa posadíte, vašu pozornosť upúta elegantný drevený stojan s ponukou nápojov a jedál. Vďaka jeho jedinečnému dizajnu a prírodnému materiálu sa cítite uvoľnene a pohodlne. A práve tento pocit chcete preniesť aj na svojich zákazníkov. Ako? S naším úžasným stojanom na nápojový lístok!

Tento stojan je vyrobený z kvalitnej preglejky, ktorá zaručuje dlhú životnosť a odolnosť voči opotrebeniu. Jeho prírodný vzhľad dodá vášmu priestoru šarm a eleganciu, čím zvýšite spokojnosť svojich zákazníkov.

A to nie je všetko! Stojan na nápojový lístok môžete použiť aj na recepciách hotelov a penziónov ako držiak na ubytovacie podmienky pre hostí. Týmto spôsobom im poskytnete všetky potrebné informácie na jednom mieste a zároveň vytvoríte príjemnú atmosféru.

Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť a objednajte si tento nádherný stojan na nápojový lístok ešte dnes! Vaši zákazníci vám za to poďakujú.

Výhody:

  • Prírodný materiál: Kvalitná preglejka zaručuje dlhú životnosť a odolnosť voči opotrebeniu.

  • Elegancia a šarm: Prírodný vzhľad dodá vášmu priestoru jedinečný štýl a atmosféru.

  • Viacúčelové použitie: Stojan môžete použiť nielen v kaviarňach a reštauráciách, ale aj na recepciách hotelov a penziónov.

  • Zvýšenie spokojnosti zákazníkov: Vďaka tomuto stojanu budú mať vaši zákazníci všetky potrebné informácie na dosah ruky a cítiť sa uvoľnene a pohodlne.

  • Jednoduchá údržba: Stojan je ľahko čistiteľný a nevyžaduje žiadnu špeciálnu starostlivosť.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky do kaviarní a reštaurácií
Hmotnosť: 0.2 kg

STAMIDESIGN – to sú výrobky z prírodných materiálov vyrábané na Slovensku. Špecializujeme sa na dizajny z dreva, ale v našom sortimente nájdete aj výrobky z kameňa. Všetko ručne a s láskou vyrobené na mieru pre našich zákazníkov.