Strom života

€49
Dostupnosť: Skladom do týždňa
Možnosti doručenia
Kód: 6945807
Strom života
chlap
Osobný prístup
ku každému zákaznikovi
Srdce
Tvoríme srdcom
všetky naše výrobky
Doručujeme
Zasielame
cez Slovenskú poštu a Packetu

Podrobný popis

Strom života je nielen krásnou dekoráciou, ale aj symbolizuje lásku, rodinu a priateľstvo. Jeho masívna koruna a silné korene v kruhu sú klasickým dizajnom, ktorý sa hodí do každého interiéru. Vyrobený z preglejky a Islanského machu, tento strom disponuje výraznou zelenou korunou, ktorá dodá vášmu domovu sviežosť a životnosť. Vďaka svojmu minimalistickému prevedeniu sa ľahko kombinuje s akýmkoľvek štýlom bývania a dokonale doplní prázdnu miestnosť.

Strom života je ľahký a ľahko sa pripevní na stenu alebo postaví na poličku. Je to skvelý darček pre vašich blízkych, ktorí ocenia jeho symboliku a krásu. Kúpa Stromu života je investíciou do vášho domova, ktorá vám prinesie radosť a pozitívnu energiu.

Výhody:

  • Symbol lásky, rodiny a priateľstva - Strom života je nielen krásnou dekoráciou, ale taktiež symbolizuje dôležité hodnoty ako sú láska, rodina a priateľstvo.

  • Sviežosť a životnosť - Vďaka výraznej zelenej korune dodá Strom života vášmu domovu sviežosť a životnosť.

  • Jednoduchá inštalácia - Strom života je ľahký a ľahko sa pripevní na stenu alebo postaví na poličku.

  • Kombinuje sa s akýmkoľvek štýlom bývania - Minimalistické prevedenie Stromu života sa ľahko kombinuje s akýmkoľvek štýlom bývania.

  • Skvelý darček pre blízkych - Strom života je skvelým darčekom pre vašich blízkych, ktorí ocenia jeho symboliku a krásu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Výrobky z dreva
Hmotnosť: 0.5 kg
farba: Zelená
vyroba: brúsenie
material: mach
49cmx49cm:

STAMIDESIGN – to sú výrobky z prírodných materiálov vyrábané na Slovensku. Špecializujeme sa na dizajny z dreva, ale v našom sortimente nájdete aj výrobky z kameňa. Všetko ručne a s láskou vyrobené na mieru pre našich zákazníkov.