Darčekový poukaz

€25
Dostupnosť: Skladom
Možnosti doručenia
Kód: 7160205
Darčekový poukaz
chlap
Osobný prístup
ku každému zákaznikovi
Srdce
Tvoríme srdcom
všetky naše výrobky
Doručujeme
Zasielame
cez Slovenskú poštu a Packetu

Podrobný popis

Hľadáte dokonalý darček pre svojich blízkych, ale neviete, čo by ich potešilo? Máme pre vás riešenie! Naše graficky pekné darčekové poukazy sú tým najlepším spôsobom, ako urobiť radosť svojim blízkym. S našimi poukazmi máte možnosť vybrať si medzi dvoma hodnotami - 25 € a 50 € - a to všetko bez starostí s výberom konkrétneho produktu.

Naše poukazy sú veľmi ľahko použiteľné. Stačí ich vytlačiť, dať do obálky a darovať svojim blízkym. Či už hľadáte darček pre narodeniny, Vianoce alebo len tak, naše darčekové poukazy sú tou najlepšou voľbou.

S našimi poukazmi si môžete byť istí, že vaši blízki dostanú darček, ktorý si naozaj zamilujú. A navyše, s našimi poukazmi nemusíte tráviť hodiny hľadaním toho správneho darčeka. Ušetrite čas a stres a darujte naše darčekové poukazy.

Výhody:

  • Urobte radosť svojim blízkym – s našimi darčekovými poukazmi môžete byť istí, že vaši blízki dostanú darček, ktorý si naozaj zamilujú.

  • Jednoduché použitie - stačí vytlačiť, dať do obálky a darovať. Žiadne starosti s výberom konkrétneho produktu.

  • Ideálne pre každú príležitosť - narodeniny, Vianoce, svadby alebo len tak. Naše darčekové poukazy sú tou najlepšou voľbou.

  • Ušetrite čas a stres - s našimi poukazmi nemusíte tráviť hodiny hľadaním toho správneho darčeka.

  • Dve hodnoty k dispozícii - vyberte si medzi dvoma hodnotami - 25 € a 50 € - a urobte radosť svojim blízkym bez starostí s výberom konkrétneho produktu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Darčekové poukážky
Hmotnosť: 0.5 kg
farba: Zelená

STAMIDESIGN – to sú výrobky z prírodných materiálov vyrábané na Slovensku. Špecializujeme sa na dizajny z dreva, ale v našom sortimente nájdete aj výrobky z kameňa. Všetko ručne a s láskou vyrobené na mieru pre našich zákazníkov.