Visačka na kufor


Predstavujeme Vám jedinečnú a štýlovú visačkuna kufor so žltým smajlíkom, ktorá sa stane neoddeliteľnou súčasťou každej Vašej cesty! Nech už cestujete za dobrodružstvom alebo pracovnými povinnosťami, táto visačka Vám zaručene prinesie úsmev na tvári a zabezpečí, že Vášu batožinu nikdy nestratíte.

Prečo by ste si mali vybrať práve túto visačku?

1. Štýlový dizajn: Tento originálny doplnok pre Vašu batožinu je potlačený žltým vynilom a veselým smajlíkom, čo dodá šmrnc každému kufru či cestovnej taške.

2. Ľahké a lacné riešenie: Naše visačky sú vyrobené z ľahkých materiálov, takže ich pridanie na Váš kufor nebude mať žiadny vplyv na hmotnosť batožiny. Navyše za skvelú cenu získate efektívne riešenie pre identifikáciu svojej batožiny.

3. Možnosť doplniť svoje údaje: Na zadnej strane visačky je miesto, kde môžete napísať svoje meno, adresu a telefónne číslo. V prípade straty batožiny tak zabezpečíte rýchlejšie nájdenie a vrátenie Vašich vecí.

4. Univerzálna veľkosť: Visačka na kufor so smajlíkom je navrhnutá tak, aby sa hodila ku všetkým druhom batožiny. Či už máte veľký kufor alebo menšiu tašku, visačka sa perfektne prispôsobí.

5. Skvelý darček: Hľadáte originálny darček pre cestovateľa vo Vašom živote? Táto visačka na kufor s veselým smajlíkom je ideálnym riešením!

Presvedčivých 5 odrážok:

- Štýlový dizajn s veselým smajlíkom zvýrazní Vašu batožinu
- Ľahké a lacné riešenie pre identifikáciu svojej batožiny
- Možnosť doplniť osobné údaje pre rýchle nájdenie stratených vecí
- Univerzálna veľkosť vhodná pre akúkoľvek batožinu
- Ideálny darček pre milovníkov cestovania

Menovky na batožinu kópia
€2
Skladom do 3 dní

Visačka na kufor - ochrana, identifikácia a štýl pre vaše cestovné dobrodružstvá!

Kód: 282/BIE
1 položiek celkom
chlap
Osobný prístup
ku každému zákaznikovi
Srdce
Tvoríme srdcom
všetky naše výrobky
Doručujeme
Zasielame
cez Slovenskú poštu a Packetu